Věřím, že každý si zaslouží mít fotku, kde bude vypadat autenticky, kompetentně a přátelsky. 👨‍💼👩‍💼

Je pro mě důležité, aby při focení byla příjemná atmosféra. Abyste vždy věděli, co máte dělat. Aby byl výsledek pro vás co nejlepší. 👍

Průběh focení: 

Napíšete mi nebo zavoláte a domluvíme se na rozsahu zakázky, termínu  a ceně. Poradím vám, jak se na focení nachystat, jaké oblečení si sebou vzít. Je možné domluvit i vizážistku a stylistku. Může se fotit venku, v mém studiu, nebo u vás ve firmě. Při focení společně najdeme nelepší pózu, světlo a výraz.

Po skončení focení společně vybereme fotografie na úpravu. Případně si fotky můžete vybrat i dodatečně. Obvyklá doba dodání fotografií je do 10 dní od potvrzení výběru. 

Historie: 

Focení se věnuji více jak 10 let. Začínal jsem focením reportáží z koncertů, kulturních akcí a svateb. Postupně jsem si vyzkoušel i focení produktů, módy, jídla, nebo domácích mazlíčků. 

Posledních 6 let se věnuji zejména firemním a osobním profilovkám, firemním portrétům a reportážím z firemních akcí. Příležitostně také lektoruji focení na mobily i pokročilejší fotoaparáty.

Vzdělání: 

Učím se celý život od fotografů, kteří mi mají co předat. Absolvoval jsem nespočet školení v ČR i v zahraničí. Nejvíce mě asi posunulo půlroční studium, které vedl zahraniční fotograf Peter Hurley, který je známý jako nejlepší fotograf reklamních profilových fotek na světě. 

Technika: 

Jsem fanouškem Canonu. Začínal jsem na kompaktu A710, pak jsem přešel na zrcadlovky 40D, 5D III, 6D a aktuálně fotím a natáčím také na bezzrcadlovku R6 II.
Nejčastěji používám objektivy v rozsahu 24-70 mm f2.8, 85 mm f1.8 a 100 mm f2.8. Mám vlastní studio v Kuřimi u Brna. 

Vladimír Jalč